eng
novinky

nejnovější
starší 1
starší 2
starší 3
starší 4
starší 5
starší 6
starší 7
starší 8
starší 9
starší 10
starší 11
starší 12
starší 13
starší 14
starší 15
starší 16
starší 17
starší 18

Novinky – starší 5

4. února 2007 — Milé a milí! Máme několik žhavých novinek, se kterými se s Vámi nutně musíme podělit. Zaprvé, po delší době (o to ale zralejší a uváženější byla tvorba) můžeme prohlásit, že nejnovější projekt Do druhýho - industropsychomedie (Skeče v něčem... 10) se chýlí ke zdárnému konci (brzy více). Zadruhé, podařilo se nám přemluvit našeho společného přítele Sašu, aby nadaboval některé starší díly SVN do bulharštiny! Zatřetí, odkaz na výběr SVN1-6 nefungoval, nicméně nyní už funguje. Začtvrté, snad můžeme prozradit, že duo PC&MS opět usedá za zalepené ohmatané klávesy, znovu se startují motůrky jinotajů, přilévá se do ohně nápadů, hledají se nové stezky a šílí nad jednotlivými větami. Ano, duo se zase vydalo na scénáristickou Odysseu, jejíž konec neznají ani samotní PC&MS. Věřme, že najdou svoji Penelopu i že zůstane neposkvrněna.

14. ledna 2007 — Úspěšně proběhlo promítání Skeče v něčem... 8½ a 9 v rámci projekcí Underfilmu v Rock Café v Praze... Underfilmu tímto děkujeme.

6. ledna 2007 — Naštěstí jsme Underfilmu křivdili a po dlouhé přestávce veřejně promítáme! Přijďte se podívat na Skeče v něčem... 8½ a 9 do Rock Café v neděli 14.ledna od 19h, viz Underfilm...

4. ledna 2007 — Ještě před Vánoci jsme přihlásili SVN 8½ a 9 do projekce Underfilmu. Bohužel má Underfilm na nás alergii nebo máme smůlu, ale zatím nám nikdo neodpověděl. Budeme informovat...

7. prosince 2006 — Vážené divačky a diváci, poodkryjeme roušku tajemství a prozradíme název nového počinu: Do druhýho - industropsychomedie.

16. listopadu 2006 — Hurá: nový tajemný projekt si již bude stříhat... A jen pro info uvádíme, že přes upřímnou mnohaměsíční snahu se nám nepodařilo Crimen y castigo (SVN8) dostat do promítání Underfilmu (důvod nám je utajen)...

18. října 2006 — Avizovaný projekt se stále posouvá kupředu - bojujeme proti rychlosti a stresu!

8. září 2006klaun Díky několika fanynkám z Bánské Štiavnice (pozdravujeme na Slovensko) jsme nalezli vhodnou lokalitu a mohli natočit několik prvních záběrů z připravovaného projektu (první dojem viz obrázek). Více o projektu - až přijde čas :)

7. září 2006 — PC&MS rekognoskují vhodná místa k natáčení dalšího příběhu (za usilovné pomoci několika fanynek). Více informací časem, další fanynky vítány.

poslední novinka

23. prosince 2020 - Stále nic...

 
poslední SVN

Inťošky

 
SVN znamená

sakristie vyřízlá nožem