eng
promítání

promítání XVI.
promítání XV.
promítání XIV.
promítání XIII.
promítání XII.
promítání XI.
promítání X.
promítání IX.
promítání VIII.
promítání VII.
promítání VI.
promítání V.
promítání IV.
promítání III.
promítání II.
promítání I.

Promítání V. – Praha 5.12.2001 (Filmový festival VŠE)

Info

Dne 5.12.2001 se konal 2. filmový festival VŠE (Vysoké školy ekonomické v Praze). Festivalu se zúčastnily i Skeče v něčem...

 

Program

Na festivalu jste mohli vidět tyto skeče: Lyže, Sprcha, Holub, Uvítání (SVN2), Autobus, Hotdog, Trénink tenisu, Vaření XXL, Zdarma, Kolemjdoucí politik, Instalatér, Standa Kuřbík, Reklama, Japonský automobil, Noha, Orbík, Katka, Start rakety, Děda, Urny, Obraz, Titulky (SVN2), Upozornění a konec (SVN3).

 

Exkluzivní komentář od PC&MS

Diváci na VŠE se jistě dobře bavili. Především po skončení každé části dokumentu o Českém ráji netrpělivě a s chvěním po celém těle očekávali další a další díly. Obzvláště jeden příjemný hoch nás obeznamoval se vším, co věděl o Českém ráji, a se vší energií, kterou mu dodala příroda, nabíjel promítací plátno. Chvílemi z něj čišela tak velká energie a teplo, že celý sál užasl a téměř celé obecenstvo s ním soucítilo. Skeče v něčem... nezapadly do celkové atmosféry, chvíle tiššího smíchu střídaly chvíle hlasitého ticha. Studenty VŠE jistě ale pobavilo naše komické převlečení, které má na svědomí student VŠE - vrchní kostymér SVN Honza Stočes. Většina diváků dorazila až na závěr, jako by již předem tušila, že vítězným snímkem se stane film poslední na programu - Prsýnky.

poslední novinka

23. prosince 2020 - Stále nic...

 
poslední SVN

Inťošky

 
SVN znamená

struhadlem vyřezával neochotně