SVN-tým tvoří mimo PC&MS následující...
Mgr. Honza Stočes (v rodinném kruhu nazývaný 106)
Honza Stočes, narozen 29.8.1974; vystudoval PřFUK, obor biologie. V dnešní době pracuje ve výzkumné laboratoři v Bohumíně, kde se zabývá hlavně problematikou plodnosti malých lesních savců. Má jednoho sourozence - dvojče Jindřicha. K jeho zálibám patří studie historie politických systémů ve Vietnamu a samozřejmě Skeče v něčem... V devadesátých letech publikoval několik vědeckých knih, ze kterých můžeme za nejzdařilejší považovat rozsáhlé dílo „Způsob lokomoce spermií nižších savců“ a „Závislost vývoje pohlavních orgánů savců na prenatální ejakulaci“. Nyní žije ve slezské části Ostravy s manželkou Janou, bratrem Jindřichem a jeho synem Robertem.
Ing. Viktor Černoch (přezdívaný Pytel, Čistič)
Viktor Černoch, nevlastní bratr Petra Černocha, je 36 let starý. Jeho život byl poměrně rušný a plný událostí. Narodil se v Kataru, odkud spolu s rodiči emigroval před represemi ze strany vládnoucí oligarchie. V Československu vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou. Pracuje u Policie ČR jako pyrotechnik. Jeho práce je mu též koníčkem. Při jednom ze svých pokusů s výbušninami přišel o prst a ucho. Žije v Praze, svobodný, dětný. Každoročně moderuje ve Spojených arabských emirátech volbu miss, s kterou má nemalé potíže díky všepřítomným burkám.
Ing. Filip Marvan (přezdívaný Filé)
Vystudoval ČVUT fakultu elektrotechnickou, obor průmyslová měření. Ihned po ukončení studia se pokusil propašovat asi 1 kg heroinu přes česko-polskou hranici. V polském vězení byl asi 2 měsíce. Pak byl deportován zpět do České republiky a propuštěn pro nedostatek důkazů. Ihned poté prodělal náročnou operaci, neboť v polském vězení byl násilně a neodborně obřezán spoluvězněm. Vydal knihu Muka před pisoárem, ve které shrnuje své nevšední a na první pohled nepřesvědčivé zážitky z polského vězení. Filipu Marvanovi je 26 let. V současnosti dává více přednost svému největšímu koníčku — komponování pro sólovou flétnu. Mezi jeho nejznámější skladby patří „Vichr z hor“ a „Úzký roury“.
Vojta Bašta (přezdívaný Vojeb)
Vojta Bašta je z celého týmu lidí, kteří se kdy podíleli na tvorbě SVN, nejstarší; je mu již 42 let. Je vyučený zedník, ale živí se provozováním řetízkového kolotoče. Se starou ocelovou konstrukcí postupně objíždí celou republiku. Kolotoč mu příliš nevynáší, ale rozzářené dětské obličeje mu všechno vynahradí. Má dvě děti, jedno světlé (z poutě na Moravě) a druhé tmavé (ze srazu kolotočářů v moldavské romské osadě). Mezi jeho další koníčky patří běhání (je mimo jiné držitelem slovinské ceny Běhna '98), aplikace akupunktury jako afrodiziaka a telefonování. Dnes působí jako návrhář modelů telefonních přístrojů. V roce 2005 obdržel cenu „Telefil“ za svůj extravagantní čtrnáctikilogramový model LongVehicle.
Esther Lomová
Zkušená herečka s brazilskými předky. Esther začínala s ochotnickým divadlem na předměstí Lisabonu, poprvé vynikla v Ibsenově dramatu Paní z moře (A Dama do Mar). Další úspěchy již zaznamenala v Praze, kam se přestěhovala ve 23 letech. Mluví plynně portugalsky, francouzsky, španělsky, hebrejsky, anglicky, arabsky a nyní i velmi dobře česky; pouze esperanto jí dělá stále problémy. Její motto: „Lidské hranice jsou jen vetchou představou lenosti. Nebojme se revoluce mysli!“ I z tohoto důvodu zajišťuje v SVN-týmu občerstvení, při kterém svým kolegům nabízí netradiční jídla připravovaná v lístečcích masožravých rostlin.
Ing. Petr Vítek (Zajonc, Bakalář, Lamač skal)
Skromný technik s mimořádnou pamětí — je schopen odříkat do posledního slova rozhovor, který se udál před týdnem (proto SVN-tým nikdy nepoužívá diktafon). Na gymnáziu poprvé vyniklo jeho nadání pro stroje — sám sestavil automatický lis na avokádo s roznětkou. Jako technik působí v SVN-týmu pouze několik měsíců, původně působil jako barový zpěvák. Má na kontě několik písní a textů, leckteré z nich byly i vydány. Mezi jeho další koníčky patří cval na koni a drezúra šlechtěných kurů. Petr Vítek je velkým propagátorem tzv. užitečných sportů. Sám vyniká především v lámání kamene, odtud i jeho přezdívka.